سریال قطب شمال – روایتگر یک انتقام جویی عاشقانه

وبلاگ و اخبار

قسمت دوم سریال قطب شمال به کارگردانی امین محمودی یکتا، تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و سرمایه گذاری گروه بین المللی پارس پندار نهاد روز جمعه چهاردهم اردیبهشت در پلتفرم فیلیمو منتشر شد.

خلاصه ای از قسمت اول و دوم سریال قطب شمال

قسمت آغازین سریال شروعی قابل قبول برای روایت داستان داشت و از همان ابتدا مخاطب را با موضوع جذابی روبه رو می کرد. اما در قسمت دوم به دل ماجرا وارد می شویم و از این حیث قطب شمال را می توان صاحب ریتمی مناسب و مخاطب پسند در داستان گویی خواند. در این قسمت از شخصیت اصلی سریال یعنی آرشام یکتا با بازی فرزاد فرزین رونمایی می شود و اکنون همراه با وی هسته اصلی داستان شکل می گیرد.

سریال قطب شمال با سرمایه گذاری گروه پارس پندار نهاد

آیا سریال قطب شمال کپی برداری از سایر آثار سینمایی است؟

نکته ای که برخی مخاطبان و رسانه ها نقدی بر آن دارند، شباهت قطب شمال به سریالی دیگر محصول کشور ترکیه است. در ابتدا باید گفت سریال قطب شمال برداشتی آزاد از یک رمان است: ” کنت مونت کریستو ” اثر الکساندر دوما. کتاب قصه ای کلاسیک را روایت میکند که ممکن است تعدادی از سازندگان فیلم و سریال در سراسر جهان نگاهی به آن داشته باشند و ایده برداری کنند و بر این اساس بسیاری از مولفه های داستان ها شبیه به هم هستند. بنابراین این نظریه که قطب شمال را تقلید از سریالی دیگر دانست، مردود می شود.

استقبال خوب از سریال قطب شمال

در نهایت نخستین و مهمترین مسئله در ارزیابی یک سریال استقبال و بازخورد عموم مخاطبین و قشر سریال بین است که قطب شمال با پخش دو قسمت بسیاری از تماشاگران را با خود همراه کرده و این در حال حاضر یک موفقیت برای پروژه به حساب می آید.

سریال قطب شمال جمعه هر هفته ساعت 8 صبح از فیلیمو منتشر می شود.

تصاویری از قسمت دوم سریال قطب شمال در ادامه آورده شده است:

کتک خوردن همایون منصوری در زندان

فرهاد آئیش بازیگر سریال قطب شمال

آرشام یکتا بازیگر سریال قطب شمال

جذابیت سریال قطب شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابر برچسب ها

13 بدر (2) اجلاس ملی (4) اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی (2) اجلاس ملی چهره های ماندگار (13) اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (11) اجلاس ملی کارآفرینی و مدیریت (5) اولین اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (9) برنامه ریزی در کارآفرینی (2) توصیه مهم کسب و کار (2) حلول ماه رمضان (2) خبرگزاری ایسنا (3) خبرگزاری قدس (4) خلاقیت و ریسک (1) خلاقیت و پیشرفت (1) دومین اجلاس ملی (4) دومین اجلاس ملی کارآفرینی (3) راه اندازی کسب و کار (1) روز جهانی تئاتر (2) روز جهانی قدس (4) روز خبرنگار مبارک (2) روز دختر (2) روز درختکاری (2) روز صنعت و معدن (2) روز مهندس (2) روز پدر (2) روز پرستار (2) روز پزشک (2) سال نو مبارک (2) شب قدر (2) عید سعید فطر (2) ماه رمضان (3) مایکل گربر (1) مشاوره کسب و کار (2) معرفی کتاب (2) مهارت افزایش بهره وری (1) موفقیت در کارآفرینی (2) نکات ضروری کسب و کار (2) هفته قوه قضائیه (2) هولدینگ (2) هولدینگ پارس پندار (14) هولدینگ پارس پندار نهاد (38) هولدینگ پارس پندار نهادد (2) ولادت امام رضا ع (2) ولادت حضرت معصومه س (2) کارآفرینی (4)