گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد را بهتر بشناسید!

گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد به فردایی می‌نگرد که بخش بزرگی از نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب‌وکار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع کند.

قرار گرفتن در بین بزرگترین برندهای خدمات آموزشی، مشاوره، کسب‌وکار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور، یکی از آرمان‌هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم.

آموزش مجازی پارس در سال ۱۳۸۸ به مدیریت دکتر ماکان آریا پارسا (کارآفرین و مدیر نمونه کشوری)، با تمرکز بر حیطه آموزش‌های مجازی با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت ۴۱۳۴ در شهر اصفهان تأسیس شد.

هدف از بنیان‌گذاری این مجموعه، ارائه خدمات فوق، در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور بوده است و همواره سعی بر این داشته تا خدمات ویژه‌ای ارائه دهد.

گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد در طول فعالیت خود، خدمات و برندهای گوناگونی به کشور معرفی کرده است که می‌توانید خلاصه‌ای از آن‌ها را در بروشور شرکت مشاهده کنید. با کلیک بر روی لینک زیر:

دریافت کاتالوگ گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد

0سال

سابقه حرفه‌ای

0+

شعبه و نمایندگی

0+

نیروی متخصص

شرکای تجاری

کیفیت یک اتفاق نیست. ما برای داشتن بالاترین سطح کیفیت در هر زمینه خدمات خود، معتبرترین همکاران تجاری خود را با استفاده از اعتبارسنجی قوی انتخاب کرده‌ایم. همکاران تجاری‌مان را در لینک زیر مشاهده کنید:

رضایت‌مندی مشتریان

سرلوحه خدمات ارائه شده توسط ما، رضایت‌مندی مشتریان است. به همین خاطر جهت توانسته‌ایم افراد عالی رتبه در هر عرصه را در کارنامه خود ثبت کنیم. در لینک زیر، برخی از نظرات مشتریانمان را ببینید:

اعتبارات و مجوزها

یکی از فاکتورهایی که برای سنجش میزان اعتبار و تضمین گفته‌های هر شرکت می‌توان به آن استناد کرد، مجوزهایی است که آن شرکت دارد. برای تضمین گفته‌هایمان، مجوزها و اعتبارت خود را در معرض دید عموم گذاشته‌ایم. از لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید: