هولدینگ پارس پندار نهاد را بهتر بشناسید!

هولدینگ پارس پندار نهاد به فردایی می نگرد که کلیه نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع سازد. قرار گرفتن در راس برند اول خدمات آموزشی، مشاوره، کسب و کار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور یکی از آرمان هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم.

آموزش مجازی پارس در سال ۱۳۸۸ به مدیریت جناب آقای دکتر ماکان آریا پارسا ، با تمرکز بر حیطه آموزش های مجازی با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت ۴۱۳۴ در شهر اصفهان تاسیس گردید.
هدف از تاسیس این مجموعه ارایه خدمات فوق، در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور بوده است و همواره سعی بر این داشته تا خدمات ویژه‌ایی به افراد VIP و vVIP ارائه دهد.

هولدینگ پارس پندار نهاد در طول فعالیت خود خدمات و برند های گوناگونی به کشور معرفی کرده است که میتوانید خلاصه ایی از آن‌ها را در بروشور شرکت مشاهده نمایید.

دریافت کاتالوگ هولدینگ پارس پندار نهاد

0سال

سابقه حرفه‌ایی

0+

شعبه و نمایندگی

0+

نیروی متخصص

ما برای خود ماموریتی داریم

  • تربیت و ارتقا سطح دانش منابع انسانی سازمان ها و بهبود عملکرد
  • ورود به حوزه های جدید علوم و فناوری، عضویت در مجامع بین المللی
  • ایجاد فرصت برای نیرو های جوان و اشتغال زایی در سطح کشور
  • درآمدزایی و ارز آوری جهت رونق کسب و کار کشور و بهبود رکود اقتصادی

شرکای تجاری

کیفیت یک اتفاق نیست و ما برای داشتن بالاترین سطح کیفیت در هر زمینه خدمات خود معتبر ترین همکاران تجاری را با استفاده از اعتبارسنجی قویی انتخاب کرده‌ایم.

مشاهده همکاران

رضایتمندی مشتریان

سرلوحه خدمات ارائه شده توسط ما، رضایتمندی مشتریان میباشد و از همین جهت توانسته‌ایم افراد عالی رتبه در هر عرصه را در کارنامه خود ثبت نماییم.

نظرات مشتریان

اعتبارات و مجوزات

نمایانگر میزان اعتبار و تضمین گفته های هر شرکت، مجوزاتی است که آن شرکت دارد. برای تضمین گفته هایمان میتوانید اعتبارات و مجوزات ما را بررسی نمایید.

مشاهده مجوزارت و افتخارات