حضور گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد در نمایشگاه کیش اینوکس

وبلاگ و اخبار

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور با عنوان “کیش اینوکس 2023” با حضور گروه بین المللی پارس پندار نهاد، برترین و بزرگترین مرکز توسعه فرانچایز بین‌المللی از تاریخ 15 تا 18 آبان ماه 1402 در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی کیش برگزار گردید. این نمایشگاه بین‌المللی که یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور محسوب می‌شود امسال نیز با مشارکت و حضور سازمان ها، شرکت‌ها و فعالان اقتصادی معتبر کشور در حوزه‌های بانکی، بیمه‌ای، صنعتی، بازرگانی، سرمایه‌گذاری، رسانه‌ای و مناطق آزاد با رویکرد ایفای نقش بیشتر بخش خصوصی در کنار بخش دولتی و جذب و هدایت سرمایه‌ برگزار گردید.

دلیل حضور گروه بین المللی پارس پندار نهاد در نمایشگاه کیش اینوکس

گروه بین المللی پارس پندار نهاد نیز با 17 سال سابقه گسترده در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب و کارهای غیر مقیم و فراسرزمینی و جهانی سازی ایده‌های ایرانی با رویکرد همکاری با سایر نهادها و شرکت‌های مرتبط در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی بین المللی و ارز آوری به داخل کشور در این نمایشگاه حضور به عمل رسانید. با توجه به اهمیت موضوع نمایشگاه در راستای توسعه کشور، جناب آقای دکتر ماکان آریاپارسا، مدیرعامل محترم پارس پندار نهاد نیز در این نمایشگاه و رویدادهای حاشیه آن حضور داشته و آقای مهندس کلانی، قائم مقام مدیرعامل، آقای دکتر شاهنگیان، مشاور کسب و کارهای فراسرزمینی و کارشناسان ارشد و متخصصین پارس پندار نهاد ایشان را همراهی نمودند.

 

حضور گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد در جشنواره کیش اینوکس

حاشیه های نمایشگاه کیش اینوکس با حضور گروه بین المللی پارس پندار نهاد

در حاشیه برگزاری نمایشگاه، گروه بین المللی پارس پندار نهاد در غرفه خود اقدام به برگزاری یک نشست تخصصی با موضوع بررسی کارآفرینی بین‌المللی و توسعه کسب و کارهای غیرمقیم در کشور کانادا نمود که مخاطبین بسیاری هم به صورت آنلاین در این نشست حضور داشتند. این نشست با حضور خانم دکتر مژده آریاپارسا، کارآفرین و مشاور کسب و کار در کانادا، آقای مهندس احمد ایوبی‌پور، متخصص راه‌اندازی کسب و کارهای غیرمقیم در آمریکای شمالی و آقای آرمین اسلام‌پور، متخصص و مشاور سرمایه‌گذاری از دانشگاهMIT  آمریکا برگزارگردید که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

مصاحبه دکتر ماکان آریا پارسا با رسانه فردای اقتصاد

از دیگر رویدادهای همراه با حضور گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد در کیش اینوکس مصاحبه فردای اقتصاد، رسانه تصویری روندهای اقتصادی با جناب آقای دکتر ماکان آریاپارسا بوده است. این مصاحبه با سرفصل اقدامات و دستاوردهای این شرکت در محوریت با اقتصاد کلان کشور در حوزه بین الملل صورت گرفت. دکتر ماکان آریاپاسا در این مصاحبه دغدغه‌های خود را در خصوص عدم توجه به توسعه فرانچایز علی رغم اشاره به آن در سرفصل اقتصادی کشور بیان نمود و رمز تحریم نشدن کشورها را ایجاد کسب و کارهای فرامرزی دانست. همچنین به اقدامات انجام شده توسط گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد در راستای ایجاد نمایندگی برای بیش از صد شرکت ایرانی در کشورهای دیگر با هدف ارزآوری و توسعه فعالیت‌های اقتصادی کشور در سطح بین‌المللی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابر برچسب ها

13 بدر (2) اجلاس ملی (4) اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی (2) اجلاس ملی چهره های ماندگار (13) اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (11) اجلاس ملی کارآفرینی و مدیریت (5) اولین اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (9) برنامه ریزی در کارآفرینی (2) توصیه مهم کسب و کار (2) حلول ماه رمضان (2) خبرگزاری ایسنا (3) خبرگزاری قدس (4) خلاقیت و ریسک (1) خلاقیت و پیشرفت (1) دومین اجلاس ملی (4) دومین اجلاس ملی کارآفرینی (3) راه اندازی کسب و کار (1) روز جهانی تئاتر (2) روز جهانی قدس (4) روز خبرنگار مبارک (2) روز دختر (2) روز درختکاری (2) روز صنعت و معدن (2) روز مهندس (2) روز پدر (2) روز پرستار (2) روز پزشک (2) سال نو مبارک (2) شب قدر (2) عید سعید فطر (2) ماه رمضان (3) مایکل گربر (1) مشاوره کسب و کار (2) معرفی کتاب (2) مهارت افزایش بهره وری (1) موفقیت در کارآفرینی (2) نکات ضروری کسب و کار (2) هفته قوه قضائیه (2) هولدینگ (2) هولدینگ پارس پندار (14) هولدینگ پارس پندار نهاد (38) هولدینگ پارس پندار نهادد (2) ولادت امام رضا ع (2) ولادت حضرت معصومه س (2) کارآفرینی (4)