همکاری هنری “گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد” با خواننده مشهور و محبوب “فرزاد فرزین”

وبلاگ و اخبار

توجه به هنر و هنرمندان، در هر حوزه‌ای برای مشتریان و مخاطبان آن کسب‌وکار جذاب و شیرین است. شاید یکی از دلایلی که برندهای بزرگ سعی می‌کنند در کنار هنرمندان بزرگ جامعه دیده شوند، در وهله اول همین جلب نظر مشتریان باشد. اما در پارس پندار نهاد، هدف فراتر از این موضوع است. گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد، ارزش و جایگاه ویژه‌ای برای هنر و البته هنرمندان قائل است و قصد دارد، با ایجاد همکاری با این قشر دوست‌داشتنی، گام‌های بزرگی در راستای تقویت آثار هنری بردارد. انتخاب پارس پندار نهاد، در این مسیر جناب آقای فرزاد فرزین است.

آغاز همکاری درازمدت فرزاد فرزین و پارس پندار نهاد

در یک گام تازه، گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای موفق، همکاری خود را با یکی از هنرمندان محبوب و برجسته کشور، آقای فرزاد فرزین آغاز کرده است.

در این همکاری دو طرفه، گروه پارس پندار نهاد قرار است حمایت‌های مالی گسترده‌ای از برگزاری کنسرت‌ها، ساخت سریال و فیلم‌های تلویزیونی جذاب به عمل آورد و به طور متقابل، آقای فرزین، با مشاوره‌های هنری و حضور در تولیدات تصویری برند پارس پندار نهاد، فعالیت‌های بزرگ و در خور شایسته‌ای را به مرحله اجرا درآورند.

یکی از مهم‌ترین اهداف پارس پندار نهاد در کنار همکاری‌های دو طرفه، حمایت از هنرمندان داخلی برای تولید آثار بیشتر و با کیفیت‌تر است. انتظار می‌رود همکاری جناب آقای دکتر ماکان آریا پارسا با فرزاد فرزین نتایج چشمگیر و تاثیرگذاری داشته باشد. چراکه ایشان همواره ثابت کرده‌اند، چنین همکاری‌هایی در این سطح و با این کیفیت منتج به موفقیت‌های چندجانبه شده است.

گروه پارس پندار با تخصص خود در حوزه آموزش مجازی، کارآفرینی، کاریابی و کمک به کسب‌و‌کارهای غیرمقیم، در این همکاری جدید خود به فراهم‌کردن نیازهای آموزشی، مهارتی و هنری سازمان‌ها با استفاده از متدهای مدرن و با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی می‌پردازد.

هم‌افزایی هویت برند پارس پندار نهاد در همکاری با فرزاد فرزین

هویت برند مجموعه‌ای از ارزش‌ها، ویژگی‌ها و صفاتی است که یک برند را منحصر به فرد می‌سازد. این هویت در ذهن مخاطبان شکل می‌گیرد و بر نحوه تعامل آنها با برند تأثیر می‌گذارد.

پارس پندار نهاد، یک برند ایرانی برای ایجاد کسب‌وکار، کاریابی خارجی و کارآفرینی است و همواره تلاش کرده تا هویتی قدرتمند و کاربردی برای خود ایجاد کند. این برند در راستای تقویت هویت خود، با فرزاد فرزین، خواننده و آهنگساز محبوب ایرانی، همکاری کرده است.

فرزاد فرزین، با شخصیت کاریزماتیک و صدای قدرتمند خود، نمادی از کاریزما و اعتبار است. این ویژگی‌ها با هویت برند پارس پندار نهاد هم‌خوانی دارد.

خوشبختانه در همین مدت کوتاه، همکاری بین پارس پندار نهاد و فرزاد فرزین، با استقبال مخاطبان مواجه شده‌اند.

امیدواریم در نهایت، همکاری شکل گرفته به یک نمونه موفق هم‌افزایی هویت برند در همکاری با افراد تاثیرگذار تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابر برچسب ها

13 بدر (2) اجلاس ملی (4) اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی (2) اجلاس ملی چهره های ماندگار (13) اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (11) اجلاس ملی کارآفرینی و مدیریت (5) اولین اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (9) برنامه ریزی در کارآفرینی (2) توصیه مهم کسب و کار (2) حلول ماه رمضان (2) خبرگزاری ایسنا (3) خبرگزاری قدس (4) خلاقیت و ریسک (1) خلاقیت و پیشرفت (1) دومین اجلاس ملی (4) دومین اجلاس ملی کارآفرینی (3) راه اندازی کسب و کار (1) روز جهانی تئاتر (2) روز جهانی قدس (4) روز خبرنگار مبارک (2) روز دختر (2) روز درختکاری (2) روز صنعت و معدن (2) روز مهندس (2) روز پدر (2) روز پرستار (2) روز پزشک (2) سال نو مبارک (2) شب قدر (2) عید سعید فطر (2) ماه رمضان (3) مایکل گربر (1) مشاوره کسب و کار (2) معرفی کتاب (2) مهارت افزایش بهره وری (1) موفقیت در کارآفرینی (2) نکات ضروری کسب و کار (2) هفته قوه قضائیه (2) هولدینگ (2) هولدینگ پارس پندار (14) هولدینگ پارس پندار نهاد (38) هولدینگ پارس پندار نهادد (2) ولادت امام رضا ع (2) ولادت حضرت معصومه س (2) کارآفرینی (4)