حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته

وبلاگ و اخبار

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران با رویکرد گردآوری ظرفیت‌های گردشگری در تمام عرصه‌های شغلی مرتبط با هدف استفاده مطلوب از منابع موجود و نیز زمینه‌سازی برای ورود بیش از پیش بخش خصوصی در این صنعت برگزار می‌شود. گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد به عنوان یکی از سرآمدان حوزه کسب و کارهای غیرمقیم و کاریابی بین‌المللی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

فعالیت های بین المللی گروه پارس پندار نهاد

با توجه به فعالیت‌های بین‌المللی و فراسرزمینی پارس پندار نهاد که همواره به دنبال جهانی شدن، تاسیس و برپایی شعبات کسب و کارهای ایرانی در دیگر کشورهای دنیاست، به نوعی در این فرآیند علاوه بر توسعه کسب و کارهای غیرمقیم به صنعت گردشگری هم کمک می‌کند. وقتی در آن سوی مرزهای کشور جوامع و ملل متفاوت با خدمت، محصول و یا ایده‌ای از ایران آشنا می‌شوند، همزمان با شناخت بخشی از فرهنگ، آداب و رسوم و سبک زندگی ایرانی، از طریق دریافت خدمات یا خرید محصول از کسب و کارهای استارتاپی با ایده‌های خلاق ایرانی، سبب ایجاد درآمد ارزی برای کشور می‌شوند. به تعبیری می‌توان حوزه جغرافیایی کسب و کارهای ایرانی را به آن سوی مرزها گسترش داد. چه بسا این اتفاق در برخی از موارد باعث جذب و برانگیختگی حس کنجکاوی جمعیت توریست در هر جایی از جهان جهت سفر به ایران ‌شود. بنابراین گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد با شرکت در این نمایشگاه می‌تواند اقدامات موثری جهت توسعه کسب و کارهای غیرمقیم و توسعه صنعت گردشگری انجام دهد و با تعامل با دیگر شرکت‌های داخلی و بین‌المللی حاضر در نمایشگاه ضمن هم‌افزایی با سایر شرکتهای فعال در این عرصه، همکاری‌ کارآمدی در راستای رونق گردشگری با آنها داشته باشد.

به همین دلیل گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد با حضور فعال در نمایشگاه به معرفی و ارائه خدمات خود خواهد پرداخت و از اهداف و برنامه‌های اصلی این گروه مشارکت در نشست‌های تجاری (b2b) به منظور همکاری و هم‌افزایی اقتصادی با انواع شرکت‌های سرمایه‌گذاری، آژانس‌های خدمات گردشگری و مسافرتی، مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه گردشگری، موزه‌ها و کاخ‌موزه‌ها، نشریات تخصصی و دیگر سازمان‌ها در گروه‌های شغلی مربوط که در نمایشگاه حضور دارند می‌باشد.

حضور گروه بین المللی پارس پندار نهاد در نمایشگاه گردشگری

غرفه گروه بین المللی پارس پندار نهاد در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه 1402 از ساعت 8 الی 15 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. گروه بین‌المللی پارس پندار نهاد ضمن دعوت از فعالین این عرصه جهت بازدید از غرفه شرکت(سالن 35 – غرفه 9)، پذیرا و پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان محترم در زمینه توسعه کسب و کارهای غیرمقیم و همچنین کلیه امور کاریابی بین‌المللی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابر برچسب ها

13 بدر (2) اجلاس ملی (4) اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی (2) اجلاس ملی چهره های ماندگار (13) اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (11) اجلاس ملی کارآفرینی و مدیریت (5) اولین اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (9) برنامه ریزی در کارآفرینی (2) توصیه مهم کسب و کار (2) حلول ماه رمضان (2) خبرگزاری ایسنا (3) خبرگزاری قدس (4) خلاقیت و ریسک (1) خلاقیت و پیشرفت (1) دومین اجلاس ملی (4) دومین اجلاس ملی کارآفرینی (3) راه اندازی کسب و کار (1) روز جهانی تئاتر (2) روز جهانی قدس (4) روز خبرنگار مبارک (2) روز دختر (2) روز درختکاری (2) روز صنعت و معدن (2) روز مهندس (2) روز پدر (2) روز پرستار (2) روز پزشک (2) سال نو مبارک (2) شب قدر (2) عید سعید فطر (2) ماه رمضان (3) مایکل گربر (1) مشاوره کسب و کار (2) معرفی کتاب (2) مهارت افزایش بهره وری (1) موفقیت در کارآفرینی (2) نکات ضروری کسب و کار (2) هفته قوه قضائیه (2) هولدینگ (2) هولدینگ پارس پندار (14) هولدینگ پارس پندار نهاد (38) هولدینگ پارس پندار نهادد (2) ولادت امام رضا ع (2) ولادت حضرت معصومه س (2) کارآفرینی (4)