ما در آمد شما را ۲ تا ۱۰ برابر میکنیم

مشاوره کسب و کار، قدمی که نتیجه ی آن یک عمر برای شما باقی می ماند

چرا به مشاوره

کسب و کار نیاز داریم ؟

همه دنیا مشاور دارند

مشاوران صاحب دارایی ارزشمندی هستند که آن تجربه است!
با یک جستجوی ساده در صحبت های صاحبین برند های مطرح دنیا متوجه تاکید بر حضور "مشاور کسب و کار " خواهید شد
جف بیزوس، مارک زاکربرگ، تیم کوک و ... مشاوران ویژه خود را همیشه در کنارشان دارند.

مشاوره کسب و کار یک اجبار است

مشاوره کسب کار یک پیشنهاد نیست، یک اجبار است!
از شکل گیری یک ایده تا اجرای سود آور آن مسیری طولانی وجود دارد بهتراست قبل از اینکه در سال های آینده حسرت بازگشت به نقطه ی شروع را بخورید از قدم های اول و با کمک مشاوران خبره و با تجربه راه اجرای ایده ی خود را هموارتر نموده و جواب تمام "نمی دانم " ها را به موقع بگیرید. .

ارزانترین روش را از دست ندهید

ارزانترین راه، استفاده از تجارب دیگران است
با چند جلسه مشاوره کسب و کار جلوی ضرر های تکراری را گرفته و انرژی خود را صرف دریافت سود منطقی می کنید زیرا ممکن است حاصل تجارب مشاوران کسب کار طی 20 سال فعالیت را تنها در 20 دقیقه دریافت کرده و به کار بگیرید

بر موج های تغییر سوار شوید

آمار ها نشان می دهد طی یک بازه 3 تا 5 سالِ سه عامل بازار، سلیقه ی مشتری و دانش مدیریت دچار تغییر می شود
مشاور کسب و کار به شما کمک می کند که دانش خود را در هر مرحله ارتقا داده و شیوه های بروز بازاریابی و فروش را به کار گرفته تا در مصاف با تغییرات احتمالی بهترین روش را انتخاب نمایید.

پیشگیری بهتر از درمان است!

شما انتخاب می کنید که آینده بیزنس شما چگونه رقم بخورد
تیم متخصص هولدینگ پارس، مجموعه شما را از هر حیث بررسی میکند و راهکارهایی ارائه می دهد که سازمان شما علاوه بر ارتقا در اجرای فرآیندهای سازمانی در افزایش سود و بازده مالی نیز کمک کننده است.ما در کنار شما خواهیم بود، تا برنامه های خود را پالایش کنید.
نحوه مشاوره از دو طریق انجام میشود:
1-مشاوره ساعتی: سازمان برحسب نیاز خود مدیر یا شخصی را برای دریافت جلسات مشاوره ساعتی به محل هولدینگ پارس میفرستد و یا تیم متخصص هولدینگ در محل سازمان حضور پیدا می کنند.
2-مشاوره پروژه ای: بعد از مشاوره ساعتی در صورت نیاز سازمان پیشنهاد ما به شما مشاوره پروژه ای است به این ترتیب که با تمرکز بر روی نقاط قوت و ضعف سازمان با هدف گذاری صحیح سازمان شما را از نقطه حال حاظر به نقطه ایده آل هدف خواهیم رساند. .

مشاور ما:

دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز

من میثم شکری‌ساز هستم. مدیریت را با هدف معنا کردن بودن و شدن، تحصیل و تجربه کردم. تولد و تربیت من در یک خانواده نظامیِ اهل مطالعه، زمینه‌ساز رشد شخصی و تلاشی پیوسته برای مسیری شد که امروز به عنوان مدیر هولدینگ پارس و یک کارآفرین به آن مفتخر هستم. دستاوردهای امروز من، زمانی فقط آرزو بودند.
دکتری کارآفرینی ، آخرین نقطه‌ای تلاش من در مسیر آموختن نیست، با این حال خوشحالم که افتخار دانش‌اندوزی در این مقطع را پیدا کردم. تحصیلات تخصصی‌ام با مهندسی صنایع آغاز شد و از سن کم، خیلی زودتر از شروع دانشگاه وارد دنیای کسب و کار شدم. به‌نظرم سختی‌های ناشی از ندانستن، دردآورتر از رنج نداشتن است. سختی‌های روزهای اول شروع کار خیلی زود مسیر درستِ دانستن و آموختن را به من نشان داد. کسب‌وکار برای من جذاب‌تر از مهندسی بود و همین دلیل کافی برای ادامه تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی (MBA) دانشگاه امیرکبیر شد. بعد از آن همین مقطع و همین رشته را در دانشگاه Steinbeis Berlin آلمان تکرار و عمق بیشتری به آن بخشیدم.
شور و شوق موفقیت من از مطالعه کتابهای ارزشمند و نویسندگان بزرگی حاصل شد که در این راه، چراغ راهم شدند. این اشتیاق به تدریج به سمت روشن کردن چراغی‌هایی جدید سمت و سو گرفت. ترجمه و تالیف بیش از 10 عنوان کتاب تخصصی در حوزه مدیریت و روانشناسی موفقیت دستاورد این تلاش است..

دریافت رزومه دکتر شکری ساز

درخواست مشاوره دارید؟

با شما تماس خواهیم گرفت