وبلاگ و اخبار

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

وبلاگ و اخبار

انگلستان نام نیمه ی جنوبی جزیره ی بریتانیا و از کشورهای پر طرفدار برای مهاجرت است. یکی از دلایل مهاجرت به این کشور به دلیل استانداردهای بالای زندگی و شرایط مطلوب تحصیل در این کشور است زیرا انگلستان دانشگاه های برتر دنیا را در خود جای داده و از این رو بسیار حائز اهمیت است. راه های زیادی برای مهاجرت کردن به این کشور وجود دارد که البته پناهنده شدن جزء آن نیست زیرا کشور انگلستان کشور پناهنده پذیری نیست و شرایط سخت گیرانه ای برای مهاجرت دارد.

یکی از راه های قانونی برای مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت در این کشور است. ثبت شرکت در انگلستان کار آسانی نیست و افراد خاصی می توانند در این کشور شرکت ثبت کنند و از این طریق اقامت این کشور را اخذ نمایند. حال خود این امر شرایط و ضوابط خاص خود را داراست و پروسه ای است طولانی. ثبت شرکت درانگلستان در واقع به معنی سرمایه گذاری و کار آفرینی در این کشور است. طبق آخرین اخبار و اطلاعات، حداقل پرداخت هزینه ی 200 هزار پوند برای این روش مهاجرت الزامی است . انگلستان کشوری تجاری است و بعد ازآمریکا در رتبه ی دوم تجارت جهانی قرار دارد همچنین انگلیس دارای سیستم های بانکی و مالی سطح بالایی بوده و مراحل ثبت شرکت در مقایسه باسایر کشورها سریع و آسان می باشد. بنابراین از این حیث جز مناسب ترین کشورها برای کار آفرینی و ثبت شرکت برای اخذ اقامت می باشد.
عموم مردم ایران علاقه ی زیادی به کشور انگلستان و اخذ اقامت در این کشور دارند و این موضوع به دلیل نوع قوانین این کشور و مخصوصا رونق تجارت است.

مزایای ثبت شرکت در انگلستان

مزایا و اهمیت ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان مزایای زیادی دارد از مهم ترین مزیت های ثبت شرکت در انگلستان اخذ اقامت دائم در این کشور پر طرفدار برای مهاجرت است ولی ثبت شرکت در این کشور مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 • ازجمله مزایای بالقوه ی ثبت شرکت در انگلستان را می توان به نیاز نداشتن شرکت به تعداد سهامداران زیاد اشاره نمود. به این شکل که خود متقاضی می تواند مدیر و سهامدار شرکت خود باشد.
 • از مزیت های دیگر ثبت شرکت در انگلستان می توان به نیاز نداشتن اخذ اقامت کشور قبل از ثبت شرکت اشاره نمود. یعنی شما بدون حضور در کشور انگلستان می توانید شرکت خود را در کشور انگلستان به ثبت برسانید. با ثبت شرکت در کشور پهناور انگلستان شما به مدت ۶ ماه اقامت این کشور را بدون نیاز به مصاحبه و سفر به انگلستان برای ارسال درخواست اخذ می نمایید.
 • بعد از ثبت شرکت در واقع کار آفرین و سرمایه گذار می تواند خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را همراه خود به این کشور ببرد. و البته فقط تا 6 ماه بعد از ورود به این کشور زمان برای سرمایه گذاری دارد.

برخی از ویژگی های ثبت شرکت در انگلستان عبارتند از:

 • روند ثبت شرکت در کشور انگلستان بسیار سریع و آسان است .
 • هزینه ی ثبت شرکت در کشور انگلستان نسبت به سایر کشور ها بسیار پایین است.
 • برای ثبت شرکت در کشور انگلستان نیازی به حضور نیست.
 • برای ثبت شرکت در کشور انگلستان تنها یک نفر هم کافی است.
 • برای ثبت شرکت در کشور انگلستان نیازی به اقامت قبلی یا خرید مسکن ندارید و می توان بدون نیاز به انجام فعالیت های تجاری و یا حتی بدون نیاز به مراجعه ی حضوری اقدام به ثبت شرکت نمایید.
 • حتی اگر در کشور انگلستان فعالیت تجارتی ندارید می توانید اقدام به ثبت شرکت نمایید.
 • هر شرکتی برای کسب و کار خود در انگلستان نیاز به پرداخت مالیات بالا ندارد و این میزان نسبت به سایر کشور ها بسیار پایین و 23 درصد می باشد.
 • با ثبت شرکت در کشور انگلستان می توانید شرکت خود را بین المللی نمایید.

انواع شرکت ها در انگلستان بر چند نوعند؟

تا این جا در یافتیم که در کشور انگلستان بستر خوبی برای ثبت شرکت به جهت کارآفرینی و سرمایه گذاری و در نهایت کسب اقامت این کشور وجود دارد حال باید اطلاعات دقیق تری از شرکت ها و انواع آن ها داشته باشیم . انواع زیادی از شرکت ها با شرایط مختلف در این کشور وجود دارد که بسته به شرایط افراد مختلف متفاوت است.

شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود: در این نوع از انواع شرکت ها در انگلستان که همان طور که از نام آن پیداست یک شرکت خصوصی است و محدود است و هدف آن معاملات تجاری عادی است و اما این به معنی آن نیست که این شرکت محدودیت در تجارت داشته باشد اتفاقا هیچ محدودیتی در تجارت ندارد و بسیار مناسب برای اکثریت نیازهای تجاری در انگلستان است و اما محدودیت آن در مسئولیت کاربران است . شرکت شما می تواند تنها یک مدیر و یک سهام دار داشته باشد . این شرکت ها معمولا از نظر مالیاتی برای سهامداران خود سودمند هستند و شما هیچ محدودیتی برای انتخاب شرکت خود نخواهید داشت.

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود آماده به کار: این نوع شرکت در مقایسه با شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود تقریبا بیشتر شرایط این شرکت ها را داراست با این تفاوت این نوع ثبت شرکت هزینه ی بیشتری دارد و شما در انتخاب نام شرکت محدودیت خواهید داشت.

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود  با گارانتی: این نوع شرکت همانطور که از نام آن پیداست نهادی خصوصی است که دارایی ها ی مالی نمی تواند بین اعضای آن توزیع شود، اما منظور از با گارانتی بودن یعنی شرکتی است که به اعضای آن متعلق نیست و اعضای آن نمی توانند ارزش آن را به غیر انتقال دهند. در واقع این نوع از شرکت ها می توانند عنوان یک موسسه ی خیریه و یا حتی باشگاه های ورزشی را بگیرند و همچنین باید گفت که کاربران آن نیز مسئولیت محدود دارند. اما شرایط ثبت این نوع از شرکت ها بسیار راحت است و در عرض چند ساعت انجام می شود.

شرکت سهامی عام: شرکت های سهامی عام می توانند هر ماهیتی از کسب و کار را داشته باشند و در هرجایی از دنیا فعالیت کنند و کاربران آن مسئولیت محدود دارند و شرایط ثبت آن نیز راحت است و طی چند ساعت انجام می شود و شما آزاد خواهید بود هر اسمی را برای این شرکت انتخاب کنید اما شما متعهد هستید که از سرمایه ی اولیه ی بسیار بالا استفاده نمایید و حداقل دو مدیر و یک سهامدار برای راه اندازی شرکت داشته باشید و البته نکته ی حائز اهمیت این است که شما حتی می توانید یک شرکت خصوصی را به یک شرکت سهامی عام تبدیل نمایید و این نیازمند زمان است.

مشارکت با مسئولیت محدود: این نوع از شرکت ها بسیار مناسب برای مشارکت های جدید و یا همکاری هایی که موجود هستند می باشد. این نوع شرکت به طور خاص برای مشارکت های حرفه ای بسیار مناسب می باشد. و کاربران آن مسئولیت های محدود دارند و شرایط ثبت این شرکت ها نیز کاری است بسیار کوتاه و نیاز به زمانی طولانی ندارد.

شرکت مدیریت املاک: این نوع شرکت ممکن است به صورت یک شرکت سهامی محدود و یا یک شرکت محدود با گارانتی باشد. معمولا این نوع شرکت را افرادی که در حاصل ساخت و ساز املاک و یا آپارتمان هستند ثبت می کنند و از طریق این شرکت به فروش واحد های مسکونی و تجاری پس از تکمیل ساخت می پردازند.

ثبت شرکت در انگلستان

چه شرایطی برای ثبت شرکت در انگلستان وجود دارد؟

برای ثبت شرکت در انگلستان و در حالت کلی برای دریافت اقامت در کشور انگلستان دو روش وجود دارد که عبارتند از:

 • کارآفرینی در کشور انگلستان
 • سرمایه گذاری در کشور انگلستان

مراحل ثبت شرکت در انگلستان:

تا اینجا با شرکت ها و شرایط ثبت شرکت در کشور انگلستان آشنا شدید اما در ادامه ببینیم که مراحل ثبت شرکت در این کشور به چه صورتی است. ثبت شرکت در این کشور قانون مند مراحل خاص خود را دارا ست. برای مثال برای ثبت معمول ترین نوع شرکت یعنی شرکت با مسئولیت محدود مراحل زیر مورد نیاز می باشد.

 • یک نام مناسب برای شرکت انتخاب کرده باشیم.
 • یک آدرس معتبر برای انجام فعالیت و ثبت شرکت تعیین کرده باشیم.
 • حداقل یک مدیر عامل برای ثبت شرکت در نظر گرفته باشیم.
 • در مورد جزئیات سهام شرکت و این که آیا مدیر عامل همان سهامدار است یا خیر مطمئن باشیم.
 • باید مشخص کنیم که شرکت ما قصد انجام فعالیت در چه زمینه ای را در این کشوردارد و در واقع باید نوع تجارت و زمینه ی کسب و کار مشخص باشد.
 • باید تعیین کنیم که چه افرادی برای شرکت یا کمپانی ما قصد ایفای نقش دارند و همچنین زمینه ی فعالیت آن ها را نیز مشخص نماییم.

به  طور کلی ثبت شرکت در انگلستان جزء روش ها و فعالیت هایی است که باعث رشد و پیش برد کسب و کار در سطح جهانی می گردد . به دلیل مرکزیتی که انگلستان در بازار تجارت بین المللی دارند اکثریت شرکت های بزرگ و مطرح یک شعبه در انگلستان نیز دارند. انگلستان به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان، به دلیل  مرکزیت در انجام امور بازرگانی و همچنین، قوانین آسانی که به نسبت سایر کشورها در زمینه ثبت حقوقی دارد از کشورهای بسیار مستعد جهت جذب افزایش سرمایه گذاری های داخلی و خارجی به شمار می آید.

ابر برچسب ها

13 بدر (2) اجلاس ملی (6) اجلاس ملی مدیریت (2) اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی (3) اجلاس ملی چهره های ماندگار (13) اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (11) اجلاس ملی کارآفرینی و مدیریت (6) اصفهان (2) اولین اجلاس ملی چهره های ماندگار در رسانه ها (9) برنامه ریزی در کارآفرینی (2) توصیه مهم کسب و کار (2) حلول ماه رمضان (2) خبرگزاری ایسنا (3) خبرگزاری قدس (4) دومین اجلاس ملی (5) دومین اجلاس ملی کارآفرینی (4) دکتر میثم شکری ساز (19) روز جهانی تئاتر (2) روز جهانی قدس (4) روز دختر (2) روز درختکاری (2) روز صنعت و معدن (2) روز ملی کارآفرینی (2) روز مهندس (2) روز پدر (2) روز پرستار (2) سال نو مبارک (2) سمینار امید (3) سومین اجلاس ملی (3) شب قدر (2) شکری ساز (2) عید سعید فطر (2) ماه رمضان (3) مشاوره کسب و کار (2) معرفی کتاب (2) موفقیت در کارآفرینی (2) میثم شکری ساز (4) نکات ضروری کسب و کار (2) هفته قوه قضائیه (2) هولدینگ پارس (2) هولدینگ پارس پندار (14) هولدینگ پارس پندار نهاد (40) ولادت امام رضا ع (2) کارآفرینی (6) کسب و کار (3)